ویرجین بلک یک گروه doom gothic doom است. گروه چهار آلبوم و یک آلبوم EP منتشر کرده است. گروه در سال 1995 در آدلاید تشکیل شد ، در طول زندگی حرفه ای خود با تحسین مجلات از جمله Orkus ، Metal Hammer ، Legacy و The Village Voice به تحسین بین المللی دست یافته اند .

ویرجین بلک که چندین بار ترکیب خود را تغییر داده است ، در حال حاضر از اعضای بنیانگذار و ترانه سرایان اصلی تشکیل شده است: سامانتا اسکارب (گیتار) و روآن لندن (کیبورد ، آواز) ، در حالی که گری (باس) و لوک فاز (درام) در سال 2007 به آن ملحق شدند. این گروه معنای نام خود را به عنوان “کنار هم قرار گرفتن خلوص و تاریکی بشریت” توضیح می دهد.

روزهای اول

ویرجین بلک در اصل در آدلاید توسط گیتاریست سامانتا اسکراب و خواننده و کیبورد تشکیل شد. در سال 1995 ، ویرجین بلک نسخه نمایشی چهار آهنگ با عنوان خود را در سبک death metal ضبط کرد . با توجه به تقاضای این ضبط ، ممکن است در مقطعی دوباره منتشر شود. از آنها آلبوم EP در سال 1998 منتشر شد، و گروه شروع به دست آوردن شناخت بین المللی با ضبط. این EP بعداً به عنوان بخشی از نسخه ویژه محدود ،(فقط ایالات متحده) با اولین آلبوم گروه ، Sombre Romantic ارائه شد .

این گروه ضبط اولین آلبوم کامل خود را با نام Sombre Romantic در سال 1999 آغاز کردند. این آلبوم سبک دراماتیک ، سمفونیک گسترده ای را به نمایش می گذارد و لندن سبک آوازی متنوعی را از فریاد ها و غرش ها گرفته تا ملودی های سر به فلک کشیده و شعارهای کر به نمایش می گذارد. با نمایش قدرت این آلبوم منتشر شده ، ویرجین بلک قرار دادی با Mass Massacre Records آلمان برای اروپا و همچنین با برچسب آمریکایی The End امضا کرد. سپس هر دو لیبل،آلبوم Sombre Romantic را در مناطق خود منتشر کردند.

ویرجین بلک پس از اتمام دومین آلبوم خود در سال 2002 ، در جشنواره Wave-Gotik-Treffen آلمان در سال 2003 شرکت کرد و قبل از بازگشت به استرالیا و انجام یک تور ملی ، با Agalloch و Antimatter یک تور از طریق ساحل غربی ایالات متحده انجام داد. این کنسرت در نوامبر اجرا شد و یک ماه بعد گروه در جشنواره متال برای جشنواره brain در کانبرا ظاهر شد . در اوایل سال بعد ، ویرجین بلک در کنار Opeth در استرالیا تور برگذار کرد و بعداً با بلک متال سیدنی تور پایتخت های ساحل شرقی استرالیا را انجام داد.

مرثیه سه گانه

پروژه بعدی ویرجین بلک ، آهنگسازی و یک سری امتیازات برای لندن و اسکارب به حساب می آمد برای آنچه قرار بود به مجموعه سه جلدی Requiem تبدیل شود ،کار آغاز شد. در 10 مارس 2006 ، The End Records با انتشار بیانیه مطبوعاتی درباره پروژه های آینده توضیح داد. اولین قسمت از سه گانه ، Requiem – Pianissimo ، یک آلبوم کاملاً کلاسیک است که شامل ارکستر سمفونیک آدلاید ، آواز کرال و خوانندگان انفرادی است. Requiem – Mezzo Forte دارای موسیقی مشابه آلبوم قبلی گروه و آخرین قسمت Requiem – Fortissimo است در طول تقریباً دو سال ، آلبوم ها در درجه اول به عنوان دونفره لندن و اسکارب ضبط شدند که در این بین پدر روان لندن درگذشت . انتشار آلبوم ها در ابتدا بصورت همزمان در 23 جولای سال 2006 ، طراحی شده بود ، The Labels اعلام کرد که آلبوم ها در عوض طی سال 2007 در فواصل مختلف منتشر می شوند. قسمت دوم سه گانه ، Requiem – Mezzo Forte در 3 آوریل 2007 منتشر شد.

با ترکیب جدید اسکارب ، لندن ، گری در بیس ، و درامر لوک فاز. ویرجین بلک در ماه مارس برخی اجراهای استرالیایی را با Arcturus کار کرد و جایزه اصلی جشنواره راک در سوئیس را در آوریل بدست آورد. ویرجین بلک تور ایالات متحده را برای ژوئن و ژوئیه 2007 اعلام کرد و نمایش هایی را در سواحل شرقی و غربی ایالات متحده با To / Die / For اجرا کرد و در مکزیکو سیتی ، مونتری و گوادالاخارا اجرا هایی برپا کرد.

Requiem – Mezzo Forte

بخش دوم سه گانه مرثیه در 19 فوریه 2008 توسط لیبل آمریکایی منتشر شد. تاریخ انتشار Massacre Records ناشناخته مانده است. ویرجین بلک با همراهی Amorphis و سمائیل ،یک تور آمریکای شمالی در پاییز 2008 برگذار کرد. خوانندگان وب سایت های مختلف به آلبوم دوم برای “بهترین آلبوم متال سال 2008” رای دادند.

Requiem – Fortissimo

در 2 نوامبر 2012 در صفحه رسمی گروه در فیس بوک اعلام شد که “… ویرجین بلک هنوز در یک وقفه طولانی است اما در برخی از مراحل خود را برای بازگشت آماده می کند ، و در صورت بروز این اتفاق Pianissimo (آلبوم سوم ) را آزاد می کند”

در 4 سپتامبر 2018 ، گروه پس از 10 سال سکوت ، دو آهنگ اول ازآلبوم مورد انتظار Pianissimo را منتشر کرد. این آهنگ ها با نام Requiem Aeternum و Dies Irae به مدت 13:12 دقیقه ساخته شده اند. در 27 سپتامبر 2018 ، گروه تاریخ انتشار آلبوم کامل را ، برنامه ریزی شده برای 30 نوامبر همان سال اعلام کرد ، و در وب سایت رسمی خود گفت که ویرجین بلک با شرکت های سابق ضبط ارتباطش را قطع کرده است.سرانجام در دسامبر 2018 آلبوم در YouTube پخش شد شد.

Requiem – Pianissimo

سبک و تأثیر

موزیک های ویرجین بلک ترکیبی از عناصر doom metal و موسیقی کلاسیک است . یک منتقد سبک آنها را تأثیرات ” موج تاریک با جو گوتیک” و “سمفونیک گوتیک-هلاک” توصیف کرد.

ویرجین بلک اظهار داشت که تأثیرات آنها شامل گروه انگلیسی My Dying Bride ، گروه متال گوتیک آمریکایی Savior Machine و موسیقی کلاسیک قرن نوزدهم است. موسیقی های آنها معمولاً غم انگیز است ، و دارای تنظیمات ریتمیک عمدتا پایین است. Rowan London از سبک های مختلف آوازی از جمله اپرا ، فریاد زدن ، غرش و تنوره ملودرام و آواز باریتون استفاده می کند و در این موسیقی اغلب گروه های کر اجرا می شود. گاها نوازنده گیتاریست اصلی Samantha Escarbe ریف های ترمولو سریع تری را می نوازد که متمایز از extreme metal است ، مانند آهنگ “Drink the Midnight Hymn” از اولین آلبوم. گاهی اوقات تکنوازی های بلند ، ملایم و احساسی گیتار مانند “Weep for Me” هم وجود دارد. تنوع زیادی را می توان در موسیقی آنها یافت. به عنوان مثال ، “Walk without Limbs” ترکیبی از ویولن سل شوم و طبل های برنامه ریزی شده برای سبک موج تاریک نرم تر است ، آلبوم Requiem – Pianissimo کاملاً کلاسیک است ،در حالیکه در Requiem – Fortissimo’s ، صدا ها به طور جدی در ریشه death/doom metal دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *