نقد فیلم هفت و نیم

«هفت و نیم» فیلمی است که هفت موقعیت داستانی سیاه و تلخ را به لحاظ فرم در هفت پلان سکانس در قالب خرده پیرنگ روایت میکند. به واقع فیلم نوید محمودی، داستان هفت تباهی در دَوَران تکرارِ مکرر هفت روز هفته‌ای است، که هر کدامشان به یک جمعه سیاه ختم می‌شوند

ادامه مطلب

“ملکه گامبیت” مینی سریال جدید نتفلیکس

داستان این سریال در مورد زندگی دختربچه‌ای یتیم است که نبوغ بالایی در شطرنج دارد و در دوران جنگ سرد روایت می شود. این سریال بر اساس رمانی با همین عنوان، نوشتهٔ والتر تویس در سال 1983، ساخته شده است.

ادامه مطلب

دارن آرنوفسکی

دارن آرنوفسکی

دارن آرونوفسکی (متولد 12 فوریه 1969) فیلمساز و فیلم نامه نویس آمریکایی که فیلم های او بخاطر عناصر سورئال ، ملودراماتیک و غالباً آزار دهنده ، که معمولاً براساس ژانر های ترسناک و درام روانشناختی ساخته شده اند ، شهرت دارند.

ادامه مطلب

Virgin Black

ویرجین بلک یک گروه doom gothic doom است. گروه چهار آلبوم و یک آلبوم EP منتشر کرده است. گروه در سال 1995 در آدلاید تشکیل شد ، در طول زندگی حرفه ای خود با تحسین مجلات از جمله Orkus ، Metal Hammer ، Legacy و The Village Voice به تحسین بین المللی دست یافته اند .

ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر و تاریخ انتشار فصل دوم سریال عشق،مرگ و ربات ها

این انیمیشن سریالی از 18 قسمت تشکیل شده است و زمانهر قسمت آن حدودا 20 دقیقه است که توسط تیم ها و استدیوهای مختلف تهیه و تولید شده است.

ادامه مطلب